Thermokey

Thermokey

Компанія Thermokey виробляє широку гаму теплообмінної апаратури для систем кондиціонування і холодильної техніки. Компанія була заснована в 1991 році і в даний час спільно з RefComp Spa утворює групу компаній RTH Group, яка є надійним партнером багатьох міжнародних фірм-виробників обладнання для кондиціонування повітря та промислового холодопостачання.

Продукція

Асортимент продукції Thermokey постійно розширюється. В даний час компанія виробляє теплообмінні батареї, повітряні конденсатори, сухі градирні, повітроохолоджувачі, кожухотрубні випарники і конденсатори, мідно-паяні пластинчасті теплообмінники. Технічна документація та зручне програмне забезпечення дозволяє клієнтам швидко і легко здійснювати підбір необхідного обладнання, а технічні фахівці Компанії завжди готові допомогти при виборі найбільш відповідного варіанту відповідно до необхідних умов застосування. Вся продукція Thermokey розробляється і виробляється компанією самостійно у співпраці з міжнародними сертифікуючими організаціями. Представлений в каталогах широкий асортимент теплообмінного обладнання доповнюють спеціальні моделі, які можуть бути розроблені проектним відділом Thermokey у відповідності зі специфічними вимогами замовників.

Структура компанії

Thermokey має три заводи загальною площею понад 25 тис. Кв.м, розташованих в містах Ріваротта ді Теор і Лоніго Італії та місті Курітіба в Бразилії, на яких працює понад 230 осіб. Головний офіс знаходиться в м Ріваротта ді Теор (Італія), комерційні філії розташовані в Іспанії, Німеччині, Бразилії. Також є широка мережа дистриб'юторів в Європі, країнах Близького і Далекого Сходу і Латинської Америки.

Сертифікати

З метою підтвердження відповідності високим стандартам всіх стадій виробництва продукції (від початку розробки, процесу виготовлення і до продажу), Компанія пройшла в 2002 році сертифікацію UNI EN ISO 9001: 2008 в престижній сертифікуючій організації TUV (Мюнхен). Дотримуючись політики захисту навколишнього середовища, Thermokey була сертифікована в 2004 році за стандартом UNI EN ISO 14001: 2004.